200GR Versele Laga Oropharma Probi-Zyme Probiyotik Ve Enzim Desteği

200GR Versele Laga Oropharma Probi-Zyme Probiyotik Ve Enzim Desteği

Üretici:Versele Laga
Ürün Kodu:probi200
Stok Durumu:500
  • 240,00TL


Versele Laga Oropharma Probi-Zyme Probiyotik Ve Enzim Desteği 200gr


 
 Versele Laga Oropharma Probi-Zyme kuşlarınızın sinidirim sistemi için en zengin Probiyotik Ve Enzim Desteği sağlar. Bağırsak florası sağlıklı olan kuşların her zaman en iyi probiyotikler ve enzimlerle desteklenmesi gereklidir. Özellikle ağır hastalık geçiren veteriner hekimler tarafından antibiyotik tedavisi yapılan kuşların bağırsaklarındaki yararlı bakteriler ne yazık ki zararlılarla birlikte ölür, Versele Laga Oropharma Probi-Zyme kuşların hızlı ve sağlıklı bir şekilde tekrar eski günlerine dönmelerine yardımcı olur. Böylece yedikleri mama,tohum,yem gibi hayatlarını sürdürecekleri ana gıdalardan yararlanarak sağlıklarına kavuşurlar. Versele Laga Oropharma Probi-Zyme sadece Probiyotik değildir Enzim Desteği sayesinde yararlı bakterilerin yanında bağırsakların ihtiyaç duydukları enzimleri direkt onlara sunar. Her ikisini yüksek ve doğru dozda kullanırsanız kuşların bağırsak sistemi mükemmel çalışır. Yavru kuşlar daha iyi gelişir.  Versele Laga Oropharma Oro-Digest ile birlikte kullanıldığında ekstra verimlilik sağlanır. Birbirine kombine çalışan nadir kaliteli ürünlerdir. 
 
Versele Laga Oropharma Probi-Zyme İçeriği
Kalsiyum karbonat, Buğday unu, Gut florası stabilizatörü, Zengin Enzimler
İçerik Katkı Maddeleri
Gut florası stabilizatörleri: Bacillus subtilis C-3102 (DSM 15544) 2 x 1011 CFU. Enzimler: Endo-1,4-betaksilanaz (EC 3.2.1.8) 300 000 EPU | Selülaz | Hemiselülaz | Alfa-amilaz | Proteaz
 
Kullanım Şekli
1 hatta ölçüm kaşığı (= 1 g) En az 5 gün boyunca 100 g  yumurta maması içerisine Probi-Zyme eklenmelidir.
Versele Laga Oropharma Probi-Zyme sadece yumurta maması içerisinde kullanılmalıdır ve hiçbir zaman suya karıştırılmamalıdır.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun